2009 yılında Özel Uzman Ege Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu Trafik Müşavirliği Eğitim Tekstil Emlak Tur. Taş. İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde ÖZEL UZMAN EGE SÜRÜCÜLERİ KURSU olarak 27.05.2009 tarihinde kurum açma işlemleri için Milli Eğitim Bakanlığına gerekli müracaatları yaptık ve 20.07.2009 tarihinde Bodrum ilçesi Gündoğan beldesi Aşağı Mh. Atatürk Cd. No:3/9-10 adresinde Eğitim-Öğretim faaliyetine başlamıştır.

Eğitimde Kalite, Güleryüz; Hizmette Ayrıcalık ve Güveni bütünleştiren yenilikçi yaklaşımımız ile sürücülere ve sürücü adaylarına Uzman kadrosu ile Fark yaratmak, Yasalara Uygunluk, Teknolojiyi Kullanmak, Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.

Kursumuz A1-A2-B ve D sınıfı ehliyet kursu, 51 kontenjanı, 15 yıllık deneyimli ve Uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

İşimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.

Bugün, memnunlukla görmekteyiz ki tüm hedeflerimize bu ilkeler ile ulaşmış bulunmakta ve yeni hedeflerimize doğru dinamizm ve inancımızla yolumuzda ilerlemekteyiz. Eğitimde Kalite, Güleryüz; Hizmette Ayrıcalık ve Güven Bizi diğerlerinden ayıran temel özelliğimizdir. Vizyonumuzu gerçekleştirmeye yönelik hedef ve çalışmalarımız sektörde seçkin bir kurum olmamızda önemli bir rol oynamaktadır.

Eğitim-Öğretim faaliyetlerimizde sizlerden gelen talepleri de dikkate alarak www.uzmanege.com.tr adresimizde sürücülere ve sürücü adaylarına hizmet vermeye başladık. Zaman içerisinde sizlerden gelen eleştiriler ve öneriler doğrultusunda internet sitemizi yenileme, geliştirme çalışmalarımız tüm ciddiyetimiz ile devam edecektir. Kursumuz ile ilgili tüm yenilikleri, çalışmalarımızı internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Kuruluş çalışmalarımızda ve sonrasında bizlerden desteğini esirgemeyen tüm Dostlarımıza Teşekkür Eder; göstermiş olduğunuz ilgiye layık bir anlayış ile hizmetlerimize devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Saygılarımızla